Draper kontuzjowany
Dodane przez palo dnia Listopad 28 2007 11:28:10
Mecz przeciwko Calgary Flames był dla Krisa Drapera szczęśliwy tylko połowicznie. Jego zespół wygrał z Flames 5:3, a sam Draper zdobył bramkę, dającą Czerwonym Skrzydłom prowadzenie pod koniec pierwszej tercji. Było to jego pierwsze trafienie od 17 spotkań.

Jednak jeszcze w tej samej odsłonie doznał kontuzji kolana, kiedy walcząc o krążek w rogu tercji obronnej Płomieni, udeżył z impetem prawą nogą w bandę okalającą lodowisko. Gra toczyła się jeszcze przez chwilę, lecz sędziowie zauważyli w końcu leżącego na lodzie doświadczonego Kanadyjczyka i gwizdkiem dali znak do przerwania akcji. Z pomocą klubowego lekarza, lekko utykając Kris opuścił lodowisko i nie powrócił już do gry w tym spotkaniu. Na razie nie wiadomo jak poważny jest to uraz i kiedy napastnik będzie mógł powrócić do gry.

(foto: Dave Sandford/Getty Images)