Mecz 73: Detroit Red Wings 2:6 Tampa Bay Lightning
Dodane przez Zion dnia Marzec 23 2016 08:43:56
Red Wings przegrali aż 6:2 z drużyną Tampa Bay Lightning w ostatnim z serii wyjazdowych spotkań. Czerwone Skrzydła już po dwóch minutach spotkania przegrywały 1:0 po golu Erika Condra. Jeszcze w tej samej tercji na 2:0 podwyższył Vladislav Namestnikov. Na początku drugiej tercji po trzeciej bramce dla Lightning zdobytej przez Stevena Stamkosa, w bramce Red Wings Jimmiego Howarda zmienił Petr Mrazek. To zmotywowało podopiecznych Jeffa Blashilla i najpierw gola zdobył Justin Abdelkader, a później Darren Helm. Jednak w 37 minucie znów do głosu doszli hokeiści z Tampy. Na 4:2 podwyższył Nikita Kucherov. W ostatniej odsłonie kolejne trafienia zapisali Ondrej Palat i Erik Condra. Teraz przed Red Wings seria trzech spotkań na własnym lodzie i walka o miejsce premiowane awansem do fazy play-off.