Mecz 31: Buffalo Sabres 2:1 Detroit Red Wings
Dodane przez Zion dnia Grudzień 15 2015 04:48:41
Detroit Red Wings przegrywając z Buffalo Sabres 2:1 we własnej hali zakończyli 13 meczową punktową serię. Czerwone Skrzydła do 56 minuty prowadziły 1:0 po bramce zdobytej w czwartej minucie drugiej tercji przez Brada Richardsa, kiedy to Ryan O'Reilly zdobył wyrównującego gola. Sabres poszli za ciosem i minutę później Johan Larsson zdobył zwycięskiego gola. W ostatnich sekundach meczu Gustav Nyquist miał doskonałą szansę na wyrównanie i doprowadzenie do dogrywki jednak bramkarz Szabel Chad Johnson wykazał się doskonałą obroną.